Program Płatnik > Czego brakuje w programie Płatnik

Brak możliwości aktualizacji kartotek wszystkich płatników.

(1/5) > >>

Marci87:
W dobie nowego Interaktywnego Płatnika Plus przydałaby się możliwość aktualizacji kartotek wszystkich płatników powiązanych z danym biurem rachunkowym (z daną osobą upoważnioną). Pobieranie aktualizacji danych dla 100+ płatników, może trwać i kilka godzin i wymaga stałego nadzoru (wpisywanie pinu do podpisu el., zmiana płatnika, ect.)

Elka_H:
O to to to:)

Też mi takiej możliwości brakuje, ale ten problem to nawet Darek chyba nie jest w stanie przeskoczyć (pomimo że tyle wie i tyle może). Rzeczywiście ta aktualizacja pojedyncza to chyba największa bolączka IPP - zamiast 1 h tracę na to czas 2,3x dłużej.

Aczkolwiek Darku wymyślenie takiego algorytmu + sprzedaż patentu dla Asseco ... hmm:) kuszące może się okazać dla ciebie:)

gość:
Jestem za !!!!!!, wkurza mnie już to klikanie na każdej bazie danych ... masakra

skorpion88b:
Dorzucam się. Też mi tego brakuje i zgłaszałem już nawet na infolinii uwzględnienie takiej opcji w nowym Płatniku. Mogło by się to robić automatycznie na przykład o 2-giej w nocy i do rana mamy wszystko pobrane i zaktualizowane.

Mając bazę 200-stu płatników to naprawdę robi się to dużym problemem, który zajmuje bardzo dużo czasu. Czasu który można poświęcić na coś innego.... chociaż by na kawę ;-)

Wiesław Sikora

Gienek:
Ja mam 20 użytkowników Płatnika. Przez te nieszczęsne aktualizacje użytkownicy cały czas się blokują.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej