Autor Wątek: Bład przy pobieraniu potwierdzeń  (Przeczytany 7329 razy)

Offline gosc

• Nowy
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Bład przy pobieraniu potwierdzeń
« dnia: 14 Marzec 2019, 15:01:33 »
Po przeniesieniu bazy na nowy komputer (Windows 10 x64) pojawił się problem przy pobieraniu potwierdzeń (wszystkie certyfikaty są ok, wysyłka odbywa się bezproblemowo)

Offline DarekD

• Ekspert
  • Reputacja: +363/-2
    • InnerSoft
Odp: Bład przy pobieraniu potwierdzeń
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marzec 2019, 15:33:09 »
Wygląda to na próbę pobrania potwierdzenia do dokumentu wysłanego P10.01.001 aktualną wersją 10.02.002. Tak nie przejdzie.

Offline DarekD

• Ekspert
  • Reputacja: +363/-2
    • InnerSoft
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marzec 2019, 15:40:53 »
Drugi komunikat o utworzeniu pliku sugeruje brak praw do plików w katalogu - To dzieje się na użytkowniku z ograniczonymi prawami czy administratorze?

Offline gosc

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marzec 2019, 09:21:58 »
Użytkownik ma pełne prawa do katalogów Program Files 86\Asseco … , Program Data\Asseco …., oraz do klucza rejestru HKLM\Software\WOW6432Node\Asseco…, zresztą przy uruchomieniu jako administrator jest to samo

Offline gosc

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marzec 2019, 09:29:21 »
Dokumenty były tworze i wysyłane już na nowym hoscie, wersja w miedzy czasie nie była podnoszona

Offline gosc

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marzec 2019, 12:44:52 »
O dziwo pomogła reinstalacja płatnika.

Offline hebabek

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Kwiecień 2019, 17:44:41 »
Witam, mam ten sam problem przy przeniesieniu Płatnika na Windows 10 ,robiłam reinstalację Płatnika i komunikat się wciąż wyświetla. Kto ma wskazówkę co jeszcze można zrobić?

Offline foka.pol

• Nowy
  • *
    • Kosmetyki dla mężczyzn
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Październik 2019, 10:52:34 »
moim zdaniem tam siię wersje nie zgadzają :) ale nie jestem do końca pewna czy to to

Offline kiubox

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Październik 2019, 20:42:48 »
Podepnę się pod ten temat, żeby nie zaśmiecać forum. System: Windows 10 64bit, Płatnik po reinstalacji (po formacie dysku), podłączony do starej bazy (MS Access), certyfikaty pobrane i aktualne, program uruchamiany z uprawnieniami admina. Przy próbie pobrania potwierdzenia występuje błąd z drugiego zrzutu ekranu. Czy to może być jakiś problem z certyfikatem czy powinienem jeszcze raz reinstalować program?

Offline kiubox

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Październik 2019, 20:45:06 »
Podepnę się pod ten temat, żeby nie zaśmiecać forum. System: Windows 10 64bit, Płatnik po reinstalacji (po formacie dysku), podłączony do starej bazy (MS Access), certyfikaty pobrane i aktualne, program uruchamiany z uprawnieniami admina. Przy próbie pobrania potwierdzenia występuje błąd z drugiego zrzutu ekranu. Czy to może być jakiś problem z certyfikatem czy powinienem jeszcze raz reinstalować program?
Zapomniałem dodać, że Płatnik jest w wersji 10.02.002.

Offline Witek

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Listopad 2019, 09:06:17 »
Dzień dobry.
Mam taki sam problem z pobieraniem potwierdzeń komunikat : Wystąpił błąd podczas pobierania potwierdzenia!
Nie można utworzyć pliku, który już istnieje.  Win 10 po nowej instalacji z powodu końca wspierania Win 7.
Deklaracje były tworzone już po ponownej instalacji płatnika.( wszystko 07-11-2019) Przesyłka dokumentów przebiegła bez problemów. loguję się jako Administrator w programie Płatnik. Oczywiście płatnik 10,02,002  Baza danych SQL.
Dziękuję za podpowiedzi.
Witek.

Offline andyg

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Listopad 2019, 09:57:12 »
I ja mam problem z pobraniem potwierdzenia po przeniesieniu bazy i zainsalowaniu na nowy komputer.
Wszystkie certyfikaty wskazane jako prawidłowe, wysyłka zestawu bez problemu, natomiast nie mogę pobrać potwierdzenia. Bardzo proszę o pomoc.  "Nie można utworzyć pliku, który już istnieje "
Co robić ?
Wydaje mi się, że jedyna różnica to system, na nowym kompie Win 10, ale czemu miałby mieć znaczenie ?