Autor Wątek: ROCZNE RMUA  (Przeczytany 3720 razy)

Offline SBAEN

• Nowy
  • *
  • Reputacja: +0/-0
ROCZNE RMUA
« dnia: 14 Styczeń 2014, 13:08:37 »
Witam,
Mam problem z informacją o składkach dla pracowników roczną bądź m-czną w nowym płatniku 9.01 - gdy próbuję tworzyć wyskakuje mi komunikat: we wskazanym okresie rozliczeniowym brak wysłanych, potwierdzonych lub historycznych dok.rozliczeniowych. Dokumenty wysyłam za pomocą podpisu kwalifikowanego firma zatrudnia pow. 100 osób. Próbowałam już aktualizować komponenty i dane wychodzi komponenty i statusy przetworzenia dokumentów aktualne natomiast dane w rejestrze płatnika błąd pobierania.
Mieliście taki problem, czy w ogóle ktoś może wydrukować roczne rmua dla pracowników????

Offline DarekD

• Zaawansowany
  • Reputacja: +139/-0
    • InnerSoft
Odp: ROCZNE RMUA
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2014, 14:01:15 »
W Płatniku 9 nie ma możliwości wydrukowania rocznego RMUA i nic nie wskazuje że do końca lutego się pojawi.

W Płatniku 9A jest możliwość wydrukowania informacji miesięcznej ale tylko dla miesięcy wysłanych Płatnikiem 9

Aby wydrukować RMUA roczne pozostaje alternatywne rozwiązanie -> Raport RMUA -> http://www.innersoft.pl/index.php/innersoft/36-rmua-roczne

potw. wysyłki

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Styczeń 2014, 14:20:50 »
Dzięki za odpowiedź, myślałam że to przez brak zarejest. firmy na tym pue.zus bo ubezpieczeni nie są zweryfikowani w zus.

A mam jeszcze pytanie bo wysłałam przed chwilą ZCNA i na informacji o wysyłce i potwierdzeniu pojawiło się coś takiego jak status przetw. w ZUS jest puste bez żadnej cyferki.

To się samo uaktualni jak dok. zostanie przetworzony???
pozdrawiam

Offline DarekD

• Zaawansowany
  • Reputacja: +139/-0
    • InnerSoft
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Styczeń 2014, 14:29:42 »
Nic sie nie uaktualnie - w tej chwili potwierdzenia sa tylko takie 'ogolocone'

Offline Marzenna

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Styczeń 2014, 14:06:26 »
"W Płatniku 9 nie ma możliwości wydrukowania rocznego RMUA i nic nie wskazuje że do końca lutego się pojawi.

W Płatniku 9A jest możliwość wydrukowania informacji miesięcznej ale tylko dla miesięcy wysłanych Płatnikiem 9

Aby wydrukować RMUA roczne pozostaje alternatywne rozwiązanie -> Raport RMUA -> http://www.innersoft.pl/index.php/innersoft/36-rmua-roczne"
No to już jest żart-a miało być tak pięknie z Płatnikiem 9!!! A teraz firma musi zapłacić pieniądze by wydrukować roczna informacje parownikom. I do tego cena promocyjna obowiązywała do 31.12.2013 r.-szkoda że nie wiedziałam że Płatnik nie podoła temu zadaniu.

Doris78

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Luty 2014, 07:50:33 »
Czyli dalej nie ma możliwości drykowania roczej informacji dla osoby ubezpieczonej ?

Offline w0rek

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Luty 2014, 08:04:15 »
Zainstaluj aktualizację płatnika 9.01.001B